Bukmacherka – obstawianie wyników

przez | 11 maja, 2020

Sport to nieodłączny element życia milionów, a zapewne miliardów ludzi na świecie. Uwielbiamy trenować, uwielbiamy oglądać. Nic dziwnego, że przyjemnie byłoby na nim również zarobić, niekoniecznie uprawiając go w sposób czynny. Zakłady bukmacherskie to sposób na zarobienie – w dobie Internetu – bez wychodzenia z domu.

Jak zacząć

Przede wszystkim – zakłady są stworzone dla pasjonatów i prawdziwych znawców konkretnej dyscypliny. Znasz nazwiska wyjściowej 11 i miejsce drużyny w ekstraklasie? Przykro mi, to nie wystarczy. Profesjonalista zna nazwiska w całej lidze i jej zapleczu. Zna trenerów, właścicieli, zaangażowanie kibiców, mechanizmy rynku, orientuje się na giełdzie transferowej. Po co to wszystko? Te elementy składają się na prawdopodobieństwo konkretnego wyniku – zarówno w perspektywie najbliższego meczu, jak i całego sezonu, mistrzostw. I naprawdę, ta zasada tyczy się w takim samym stopniu piłki nożnej, co wioślarstwa i curlingu. Poza tym – raczej ciężko będzie Ci polubić ten sposób zarabiania, jeśli nie kochasz sportu, a jego nieustanne oglądanie nie jest dla Ciebie przyjemnością. Przygotuj się na naprawdę wiele godzin spędzonych przed telewizorem i monitorem komputera.

Niezbędne narzędzia

  • komputer z szybkim łączem internetowym;
  • telewizja kablowa lub satelitarna z pakietem sportowym;
  • aplikacje na smartfona, np. z tabelami wyników;
  • baza wiarygodnych źródeł informacji sportowych.

Jak obstawiać i ile można zarobić

Na te pytania nie ma jednej odpowiedzi. Każdy, kto miał do czynienia z „betami”, wypracował swój sposób gry. Najważniejszy jest umiar i zdrowy rozsądek. Hazard to szkodliwy nałóg. Zakłady bukmacherskie możesz traktować jako dodatek do zarobków, grając o kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Są też i tacy, którzy grając regularnie i z określoną dyscypliną, otrzymują ekwiwalent regularnej pensji. Zaobserwujesz też skrajnych ryzykantów, którzy potrafią postawić i kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy. Ale – naprawdę – nigdy nie próbuj tego w domu. Pamiętaj, że bardzo ważny jest dobór wiarygodnej i transparentnej platformy zakładów. Największe marki oferują najbezpieczniejszy i najszerszy zasób zakładów, więc kieruj się doświadczeniem.

Jeżeli chcesz poznać, jak zarabianie na bukmacherce wygląda w praktyce, sprawdź doświadczenia „typerów” na forum bukmacherskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *